175 ₴
Акумулятор Liitokala 3400 mAh (NCR18650B) - це літій-іонний акумулятор, призначений для живлення різноманітних пристроїв, таких як фонарі, плеєри, ручки, аудіо- та відеоапаратура та інші. Нижче представлено таблицю з характеристиками даного акумулятора:
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Тип акумулятора | Літій-іонний |
| Назва моделі | NCR18650B |
| Номінальна ємність | 3400 мА·год |
| Максимальна напруга | 4.2 В |
| Мінімальна напруга | 2.5 В |
| Максимальний струм розряду | 6.8 А |
| Максимальний струм заряду | 3.4 А |
| Вага | 48 г |
| Розміри | 65.2 мм x 18. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Liitokala |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Стан | Новий |
| Тип | Акумулятор |
| Призначення | Для портативного перекладача |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днев |
| Плата захисту | Без плати захисту |
| Формат | 18650 |