
155 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Liitokala |
| Типорозмір | 18650 |
| Тип | Акумулятор |
| Користувацькі характеристики | |
| Ємність | 2200mah(2100-2200mah ) |
| Гарантія | 14 днів |
| Плата захисту | немає |
| Максимальна напруга | 4,2 В |
| Код виробника | Lii-22A 2200 mAh |
| температура експлуатації | -10 to 60C |
| Температура заряду | 0 to 40C |
| УВАГА! | дані Li-Ion акумулятори можна заряджати понад 4,2В і розряджати нижче 2,65В |
| Цикли заряд / розряд | падіння ємності до 60% від номіналу після 500 циклів при розряді струмом 3,4А |
| Вихідний струм | 8А |
| Номінальна напруга | 3,7 В |