209 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LG |
| Типорозмір | 18650 |
| Тип | Акумулятор |
| Користувацькі характеристики | |
| Ємність | 3000-3150 Mah |
| Вихідний струм | 10А |
| Габаритні розміри: | 65 mm (H) — 18.3 mm (Ø) — Вага: 45 г |
| Гарантія | 14 днів |
| Код виробника | LGGBMH11865 |
| Макс. струм розряду | 2,5В |
| Максимальна напруга | 4,2 В |
| Максимальний непреривний струм розрядки | 1,47А - 31А |
| Номінальна напруга | 36 В |
| Опір акумулятора внутрішнього опору | ≤35mΩ |
| Плата захисту | немає |
| Призначення | для ліхтарів |
| Температура заряду | 0 to 45C |
| УВАГА! | дані Li-Ion акумулятори не можна заряджати понад 4,2 В і розряджати нижче ніж 2,65 В |
| Цикли заряд / розряд | падіння ємності до 60% від номіналу після 500 циклів у разі розряджання струмом 3,4 А |
| температура експлуатації | -10 to 60C |