Акумулятори Li-ion Liitokala NCR18650B 3400 mAh з ЗАХИСТОЮ (Protected) — високоякісні та надійні літієві акумулятори. Акумулятори Liitokala NCR18650B виготовлені в Китаї за найсучаснішими технологіями та стандартами якості і характеризуються дуже стабільною місткістю та високими показниками роботи.
Завдяки високій реальній ємності 3400 mah вони забезпечують максимально тривалу роботу пристроїв. Акумулятори 100% оригінальні! Одні з найкращих акумуляторів на сьогодні! Ці акумулятори чудово підійдуть для живлення ліхтарів та іншої електроніки!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Liitokala |
| Типорозмір | 18650 |
| Тип | Акумулятор |
| Користувацькі характеристики | |
| Комплектація | Акумулятор(и) |
| Ємність | 3333-3450 Mah |
| Призначення | для ліхтарів |
| Гарантія | 14 днів |
| Плата захисту | Є |
| Максимальна напруга | 4,2 В |
| Код виробника | BB3400P |
| Габаритні розміри: | 70*18 |
| Температура заряду | 0 to 45C |
| Вага(г) | 50 |
| Макс. струм розряду | 2,65В |
| УВАГА! | дані Li-Ion акумулятори можна заряджати понад 4,2В і розряджати нижче 2,65В |
| Цикли заряд / розряд | падіння ємності до 60% від номіналу після 500 циклів при розряді струмом 3,4А |
| Вихідний струм | 10А |
| Номінальна напруга | 3,6 В |