Дякуємо за замовлення та відгук! Бережіть себе, мирного неба!
Товар в наличии, цена актуальна, отправка быстрая. Рекомендую!
Дякуємо за замовлення та відгук! Бережіть себе, мирного неба!
Дякуємо за замовлення та відгук! Бережіть себе, мирного неба!
Дякуємо за замовлення та відгук! Бережіть себе, мирного неба!
Дякуємо за замовлення та відгук! Бережіть себе, мирного неба!
Замовлення було скасовано без жодних пояснень/вибачень.
Потрібно було товар терміново (на подарунок) а лише втратив час з цим продавцем .
Доброго дня, А як до Вас додзвонитися ваш номер київстара не працює, вайбера у Вас на цьому номері не має, повідомлення у кабінеті прома ви не читаєте. Тож і було вам повернуто кошти зразу, щоб Ви не втрачали час свій.
Дякуємо за замовлення та відгук! Бережіть себе, мирного неба!
Все супер
Дякуємо за замовлення та відгук! Бережіть себе, мирного неба!
Ок
Дякуємо за замовлення та відгук! Бережіть себе, мирного неба!