Якісний ліхтар на голову має потужний світлодіод XM-L T6 від американської фірми Cree. Дуже зручно сидить на голові, так як акумулятрні батареї розташовані в задній частині гаджета.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bailong |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Потужність лампи | 10 Вт |
| Світловий потік | 1000 лм |
| Дальність світлового променя | 800 м |
| Режими роботи ліхтаря | Максимальний, Середній, Миготливий |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Особливості ліхтаря | Оптичний зум |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Тип діода | Cree XML T6 |
| Тип ліхтаря | Налобний |
| Стан | Новий |
| Колірна температура | 6500K |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип зарядки | 220B або 12B |
| Харчування | 18650 — 2 шт. |
| Комплектація | Ліхтар/АКБ — 2 шт./ АЗП/СЗП/Коробка |
| Вологостійкість | Да |
| Прогумована ручка | Немає |
| Тип | Налобний |
| Тип фокусування | Поворотний механізм |
| Кількість режимів | 3 |
| Гарантія | 365 днів |
| Код виробника | BL-2188B |
| Фокусування ( Zoom ) | с фокусуванням |
| Світлодіод | T6 |
| Габаритні розміри: | голØ43, L75, H95, W90 мм |
| Режими яскравості | 100%, 50% стробоскоп |
| Дальність світлового потоку | 1000 м |
| Кнопка вмикання | З торця |
| Наявність гумових ущімлювачів | Да |
| Ударостійкість | Да |